دعای فرج جزیره بیمه
جزیره بیمه
تبریک! شما بهترین جزیره دنیا را برای گردشگری انتخاب کرده اید

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

صفحات وبلاگ

.
پیشگوی جزیره بیمه

ضربات کابل ناپدری جان «امیرعلی» 5 ساله را گرفت
اطلاعاتی که نمایندگان بیمه هرگز فاش نمی کنند
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
پذیرش نویسنده در جزیره بیمه ( پر بازدیدترین وبلاگ بیمه در ایران)
.
عضویت رایگان در خبرنامه
تعرفه تبلیغات در قسمت برترین تبلیغات
دوپینگ فروش در بیمه
بیمه ی زندگی خوب؟
استخدام در استان قم
درباره ی مهدی شاهرودی
تبادل لینک بیمه

نظرسنجی

شما برای خواندن این مطلب حداکثر چه مقدار تمایل داشتید بپردازید؟
2000 تومان
3000 تومان
4000 تومان
5000 تومان
بیش از 6000 تومانجستجو

دوستان من

لوگوی ما

 

با افزایش ده درصدی مبلغ دیه، لزوم افزایش تعهدات بیمه نامه های صادره شرکت های بیمه به ویژه بیمه نامه های شخص ثالث مطرح می شود. در این ارتباط شرک های بیمه آمادگی خود برای افزایش تعهدات بیمه نامه با صدور الحاقیه را اعلام کردند و همزمان با مطرح شدن مسأله حق بیمه این افزایش، رایگان بودن این افزایش از سوی بیمه مرکزی اعلام شد و شرکت های بیمه مؤظف شدند بدون دریافت مبلغی بابت حق بیمه اضافه، با صدور الحاقیه بیمه نامه، مبلغ تعهدات فعلی بیمه نامه ها را به میزان 220 میلیون تومان برای دیه و 5.5 میلیون تومان برای خسارات مالی افزایش دهند.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه اول اردیبهشت 1394 توسط مهدی شاهرودی

در حال آماده سازی

نمایندگان بیمه امروز چگونه روزگار می گذرانند؟

 


نوشته شده در تاريخ دوشنبه سی و یکم فروردین 1394 توسط مهدی شاهرودی

همراه با جدیدترین طرح تبلیغی بیمه عمر و سرمایه گذاری

مسافت زیادی را طی می کنید تا از فست فودی که تعریف آن را از همکارتان شنیده اید خرید کنید. کوکاکولا را به پپسی ترجیح می دهید چون اعضای خانواده تان معتقدند خوش مزه تر است. در دانشگاه همه تلاشتان را می کنید که با آقای دکتر الف واحد بگیرید چون ترم بالایی ها می گویند روش تدریسش متفاوت است. برای گرفتن نمایندگی از شرکت بیمه  ایکس خودتان را به آب و آتش می زنید چون دوستتان گفته شرایط  مناسبی دارد.

علیرغم همه تعاریف رسمی و اطوکشیده ای که در کتاب ها نوشته شده است، بازاریابی دهان به دهان (word-of-mouth marketing) چیزی نیست مگر ایجاد بهانه ای برای مردم تا در مورد "نمایندگی بیمه ما" صحبت کنند. منظور از "ما" می تواند "شخص ما" (برند شخصی)، "خدمات ما"، "برند ما"، "آخرین فعالیت ارتباطی ما" باشد. بازاریابی دهان به دهان (متداول به اصلاح تبلیغات دهان به دهان) که در بسیاری از موارد توسط مدیران و صاحبان شرکت های بیمه ایرانی جدی گرفته نشده و کم اهمیت تلقی می شود یکی از اثربخش ترین مجراهای ارتباطی مورد استفاده برندها‌ به شمار می رود. برندهای مطرح در سراسر دنیا آموخته اند که برای تاثیرگذاری بیشتر می بایست حرف هایشان را از دهان مردم بزنند، مردمی که ذی نفع نیستند اما همچون رسانه ای اثربخش کالاها و خدماتشان را تبلیغ می کنند. شما ممکن است ادعای یک تولید کننده شامپوی ضدریزش مو را باور نکنید و یا حتی تبلیغات آنرا نادیده بگیرید اما توصیه یک همکار را (که اتفاقا در ریزش مو با شما همدرد بوده است!) نه نادیده می گیرید و نه تکذیب می کنید، بلکه تلفن را بر می دارید و چند ساعت بعد یک جفت از آن شامپوی کذایی را درب منزلتان تحویل می گیرید.


نوشته شده در تاريخ جمعه بیست و یکم فروردین 1394 توسط مهدی شاهرودی

واژه «مد» در لغت به معناى سلیقه، اسلوب، روش شیوه و …به کار می‏رود و در اصطلاح، عبارت است از روش و طریقه‏اى موقتى که براساس ذوق و سلیقه افراد یک جامعه و سبک زندگى از جمله شکل خرید، نوع آداب پذیرایى و معاشرت و تزیین و معمارى خانه و را تنظیم مى‏کند.

بنابراین، مى‏توان گفت: مد به تغییر سلیقه ناگهانى و مکرر همه یا برخى از افراد یک جامعه اطلاق مى‏شود و منجر به گرایش به رفتارى خاص، یا مصرف کالاى به خصوصى، یا در پیش گرفتن سبکى خاص در زندگى میشود.

مُد یک اسلحه ی پنهان برای فروش و بازاریابی است

چون مد یکی از راه های مختلف زندگی است که ما به کمک آن می خواهیم خود را در جامعه و فعالیت های اجتماعی وارد کرده و با همگونی با سایر انسان های اطرافمان به سمت یک زندگی اجتماعی حرکت کنیم

 


نوشته شده در تاريخ یکشنبه نهم فروردین 1394 توسط مهدی شاهرودی

هنوز مدت زیادی از بروز مشکلاتی در بیمه توسعه نگذشته که در گوشه و کنار اخباری مربوط به مشکلاتی مشابه در یکی دیگر از شرکت‌های بیمه کشورمان به گوش می‌رسد اما این‌بار صحبت از مشکلات اقتصادی یا مالی نیست. این‌بار این نمایندگی‌ها و شعب مختلف بیمه هستند که در گردابی غیر قابل بازگشت به دلیل نپذیرفتن مسئولیت شرکت مادر یا حتی بیمه مرکزی دچار زیان‌های گسترده‌ای شده‌اند و  به تبع آن خریداران خدمات بیمه‌ای نیز به زودی دچار سردرگمی خواهند شد.


نوشته شده در تاريخ شنبه هشتم فروردین 1394 توسط مهدی شاهرودی

باید بخرم با تو همه ثانیه ها را

رفتم بفروشم ! کمِ کم کلٌیه ها را

چشمان خطرناک شما بیمه ندارند

بیرون نرو تا جور نکردم دیه ها را

 


نوشته شده در تاريخ جمعه هفتم فروردین 1394 توسط مهدی شاهرودی

آغاز سال نو همیشه برای باز کردن برگ تازه‌ای در دفتر زندگی بهترین زمان بوده است. به همین دلیل است که خیلی‌ از نمایندگان بیمه سال جدید خود را با گرفتن تصمیمات تازه و هدف‌گذاری‌های جدید آغاز می‌کنند. می‌توان خیلی از این تصمیمات را حدس زد: مثلاً خیلی‌ها تصمیم می‌گیرند در سال جدید فروش ثالث را کم کنند، یا مثلاً تصمیم می‌گیرند در سال جدید بازار بیمه عمر را در دست خود داشته باشند. شاید هم تصمیم بگیرند مخارجشان را پایین بیاورند، یا وقت بیشتری به دوستان و خانواده‌شان اختصاص بدهند. به‌طور کلی تحقیقات نشان می‌دهد پربسامدترین اهداف سال نو را مدیریت بهتر پول و کاهش بدهی‌ها تشکیل می‌دهند.

پیشرفت شخصی یا حداقل تمایل به آن، خود امری است که در فرهنگ‌های مختلف می‌تواند به شکل یک عادت در بیاید. به همین دلیل است که در فرهنگ امریکا چیزی بین ۴۰ تا ۵۰ درصد مردم چیزی تحت عنوان «قطعنامه‌ی سال نو» (New Year’s resolution) یا به قول خودمان «تصمیمات سال نو» دارند

 


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه ششم فروردین 1394 توسط مهدی شاهرودی

این سوالی بود که زیاد در همین دید و بازدید های عید ازم پرسیده شد؟

نظر شما در این مورد چیست؟

در حال نوشتن...


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه پنجم فروردین 1394 توسط مهدی شاهرودی

برای مشاهده فیلم به ادامه مطلب بروید

 


نوشته شده در تاريخ یکشنبه دوم فروردین 1394 توسط مهدی شاهرودی

امسال چقدر خوب است...

حتی برای ما که همیشه به دنبال یک فرداییم...

حتی برای ما که می گوییم این هفته که گذشت از هفته دیگر شروع می کنم...

شنبه ی عجیبی است

شنبه ای که روز نو می شود

هفته نو می شود

ماه نو می شود

فصل نو می شود

سال نو می شود

بیایید ما هم نو شویم


نوشته شده در تاريخ شنبه اول فروردین 1394 توسط مهدی شاهرودی