دعای فرج جزیره بیمه
جزیره بیمه
تبریک! شما بهترین جزیره دنیا را برای گردشگری انتخاب کرده اید

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

صفحات وبلاگ

.
پیشگوی جزیره بیمه

ضربات کابل ناپدری جان «امیرعلی» 5 ساله را گرفت
اطلاعاتی که نمایندگان بیمه هرگز فاش نمی کنند
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
پذیرش نویسنده در جزیره بیمه ( پر بازدیدترین وبلاگ بیمه در ایران)
.
عضویت رایگان در خبرنامه
تعرفه تبلیغات در قسمت برترین تبلیغات
دوپینگ فروش در بیمه
بیمه ی زندگی خوب؟
استخدام در استان قم
درباره ی مهدی شاهرودی
تبادل لینک بیمه

نظرسنجی

شما برای خواندن این مطلب حداکثر چه مقدار تمایل داشتید بپردازید؟
2000 تومان
3000 تومان
4000 تومان
5000 تومان
بیش از 6000 تومانجستجو

دوستان من

لوگوی ما
بیدبرگ

 

در صورت عدم مشاهده فیلم اینجا کلیک نمایید

برای مشاوره ی رایگان با این شماره تماس بگیرید

09217024757


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه هفتم مرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی

درایت دهیار روستای سیل زده در جاده چالوس در بیمه خانه های مردم

کرج - ایرنا - درایت خانم سیده معصومه طباطبایی دهیار روستای سیجان در جاده چالوس که در سیل اخیر خسارات سنگین جانی و مالی را متحمل شد، زیان مردم این روستا را به طور قابل توجهی کاهش داد.

به گزارش ایرنا، دهیار با درایت این روستا چند ماه قبل اقدام به بیمه همه منازل مسکونی این روستا تا سقف 50 میلیون تومان کرده و این موضوع اکنون سبب شده تا زیان های ناشی از سیل برای مردم این روستا به طور قابل توجهی در بخش مالی کاهش یابد.

خانم طباطبایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت که با توجه به حادثه خیز بودن منطقه به نظر می رسید که بیمه کردن منازل مسکونی اطمینان خاطر برای مردم روستا به وجود آورد و بر این اساس با کمترین پرداختی سالانه اقدام به بیمه همه منازل مسکونی این روستا شد.

وی تصریح کرد: منازل مسکونی روستاییان با پرداخت سالیانه 15 هزار تومان برای هر خانه، تا سقف 50 میلیون تومان بیمه شد و امروز بیمه این مبلغ را به هر خانه روستایی پرداخت می کند.

نحوه عملکرد دهیار روستای سیل زده سیجان می تواند به عنوان الگویی برای دیگر روستاها و شهرها به ویژه در استان حادثه خیز البرز باشد تا از این طریق زیان های ناشی از حوادث طبیعی را به حداقل کاهش دهند.

خانم طباطبایی با تاکید بر اینکه روستاییان هنوز با مشکلات بسیاری مواجه هستند و امدادرسانی ها نیز ادامه دارد، گفت: روستاها هنوز هم از بحران خارج نشده و مسایل و مشکلات مردم باقی است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: برخی از اهالی روستا حتی نمی دانستند که خانه هایشان بیمه است و بسیار نگران خسارات وارد به خانه هایشان بودند که با شنیدن اینکه بیمه خسارات آنها را پرداخت می کند، تا حدودی نگرانی آنها برطرف شد.

دهیار روستای سیجان با تقدیر از همه مسوولان استان البرز به جهت حضور به موقع و رسیدگی و تلاش برای کاهش آلام و مشکلات این روستای سیل زده، گفت: از همه به خاطر امدادرسانی عالی و توجه به مشکلات این روستا تشکر می کنم و تاکید داریم که امدادرسانی ها عالی بوده است.

بارش باران و جاری شدن سیل در استان البرز در عصر یکشنبه گذشته خساراتی در مناطق مختلف البرز به بار آورد که روستای سیجان در ارتفاعات جاده چالوس بیش از دیگر مناطق از این سیل آسیب دید.

تا کنون 8 نفر از اهالی این روستا در اثر سیل جان خود را از دست داده اند و تعدادی نیز مفقود هستند و بیش نیمی از منازل مسکونی این روستا در اثر سیل از 10 تا 100 درصد آسیب دیده اند. در این سیل همچنین 100 خودرو آسیب کلی دیدند.

منبع:irna.ir


نوشته شده در تاريخ شنبه سوم مرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی

1.  بیمه عمر و فوت

 آقای م.ر 27 ساله و کارگر حاج خلیفه معروف تو یزد بود که کارگاه تولید پشمک و قطاب و ... داشت . یه شب ساعت 11 بعد از پایان کار،که با دوچرخه می خواسته بره منزلش یه ماشین می پیچه جلوش و اون نمی تونه کنترل کنه ، تصادف می شه و اون بیچاره سرش می خوره جدول  ، درجا خونریزی مغزی کرده  و متاسفانه فوت میکنه. همسرش یه بچه دو ماهه باردار بوده و مادر شوهرش هم که مشکل کلیه داشته تو خونه ی مستاجری اونا زندگی می کرده اطرافیان اون خانم و خانواده اش بخاطر مشکلات اقتصادی توصیه می کنند که بچه ات را بنداز. اماخانم مقاومت می کنه تا اینکه مدتی بعد از دفتر نمایندگی بیمه بهش زنگ می زنن که آقای ر قسط حق بیمه اش عقب افتاده بیایید حق بیمه تون رو واریز کنید همسرش از همه جا بی خبر عصبانی می شه و دادوبیداد می کنه و میگه شوهرم مرده ما پول نداریم دیگه هم به اینجا زنگ نزنید.بلافاصله نماینده بیمه میگه فردا مدارک فوت را بیارین دفتر ، نتیجه اینکه 30 ملیون تومان غرامت فوت به خانواده اش پرداخت میکنن و اون خانم بچه اش را حفظ می کنه و با اون پول خونه رهن می کنه مادر شوهرش پیش اون می مونه و مسیر زندگیشون عوض میشه .

نتیجه 1- یک لحظه تصور کن این اتفاق برای ما بیفتد شما خودت چه تضمینی همین الان داری که خانواده ات در نبود شما مشکلی نداشته باشن و چقدر تضمین می دی که تا موقعی که بچه هات به سروسامون برسن و بهت نیاز دارن تو پیششون باشی !!!(جواب بعضی مشتریا:  مرگ فقط واسه همسایه است !!!خدا خودش ما رو حفظ می کنه واسه زن و بچه مون !!میشه این قدر حرف مرگ را نزنی شگون نداره !!)

 


نوشته شده در تاريخ جمعه دوم مرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی

بعضی از کتاب ها واقعا خواندنی هستند

یکی از کتاب‌هایی که مدت‌ها بود تعریف‌اش را شنیده بودم ولی موفق به خواندن آن نشده بودم کتاب جالب بیشعوری بود. نمی‌خواهم خلاصه‌ای از کتاب را بنویسم چون می‌خواهم خودتان کتاب را بخوانید. به نظرم تمام انسان‌های روی کره‌زمین لازم است این کتاب را بخوانند تا همگی با هم زندگی بهتری داشته باشیم.

نویسنده متخصص یکی از زیرشاخه‌های پزشکی است (با خواندن کتاب متوجه تخصص ایشان می‌شوید). او فکر میکند انسان موفقی است تا زمانیکه متوجه می شود حتی اهالی منزلش با منش و رفتارش مسئله دارند. درک این موضوع برایش سخت است. به نزد یکی از دوستان روانشناسش می‌رود او می‌گوید تو بیشعوری.

نویسنده ما ناراحت می‌شود اما پس از چند روز فکر کردن به اولین مرحله درمان بیشعوری که همان پذیرش است می‌رسد. مجدد به نزد دوست روانشناس برمی‌گردد اما او با کمال تعجب می‌گوید بیشعوری ویژگی و خصوصیت است و درمان پذیر نیست، نویسنده قانع نمی‌شود.

مطالعات و بررسی‌های متعدد او را به اینجا می‌رساند که بیشعوری بیماری است و درمان پذیر است و مراحلی دارد نظیر پذیرش، پشیمانی،  ... و در نهایت درمان.

این کتاب حاصل یک عمر تلاش قابل احترام ایشان است، به درمانگر بیشعوری تبدیل می‌شود. در کتاب قضایای موردی متعددی را می‌آورد.

بیشعوری را از ابعاد مختلف زندگی فردی، سازمانی و جامعه مورد کنکاش و بررسی قرار می‌دهد و در نهایت به درمان می‌پردازد. راهکارهای کاربردی ارائه می‌کند که با بکارگیری آنها زندگی زیباتر می‌شود. مهم این است که در مقابل بیشعوری شیوه انکار را پیش نگیریم و بخواهیم که باشعور باشیم. شاید در ابتدا اسم کتاب زیبا نباشد و باعث شود عده‌ای از آن خوششان نیاید، لطفاً زود قضاوت نکنید. کتاب را بخوانید. حتی کسانی که واقعاً باشعور هستند هم باید کتاب را بخوانند تا نحوه تعامل‌شان با سایرین بهتر شود و همگی برای ساختن زندگی شاد بهره‌ور بکوشیم.


نوشته شده در تاريخ جمعه دوم مرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی
نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و هشتم تیر 1394 توسط مهدی شاهرودی

 

 

نمایندگان و بازاریابان بیمه پرمشغله

با فالو کردن صفحه اینستاگرام ما روشهای فروش و بازاریابی را به زبان ساده دریافت کنید.

www.instagram.com/mahdi.shahroudi


نوشته شده در تاريخ جمعه نوزدهم تیر 1394 توسط مهدی شاهرودی

اگر ایران را به سه دوره قبل از بیمه ، آغاز بیمه و بیمه در راه توسعه  تقسیم کنیم ، قطعا موضوع بحث امروز ما بیمه در راه توسعه در ایران خواهد بود.

البته همین ابتدا باید متذکر شوم که منظور از بیمه در راه توسعه اصلا و ابدا به معنای توسعه یافتگی بیمه در ایران نیست بلکه به معنای چالشیست که شرکت بیمه توسعه با آن دست و پنجه نرم کرد و اولین ورشکستگی رسمی بیمه در ایران را رقم زد.

باید اشاره کنم که با توجه به برخی از گزارشات موجود در مورد شرکت های بیمه می شود پیش بینی کرد که چند شرکت بیمه دیگر هم در راه توسعه قدم برداشته اند.

بعد از این ورشکستگی نگرانی و بدبینی مردم در مورد بیمه نسبت به قبل بیشتر شد و به خوبی در ذهنم هست که بعد از واگزاری تعهدات بیمه توسعه به بیمه ایران بازی ها شروع شد.

بازی و توجیح جدیدی که نمایندگان برای فریب مردم استفاده کردند.

اغلب نمایندگان در پاسخ به نگرانی های مردم از جملات مشابه به این استفاده می کردند.

نمایندگان به مردم می گفتند: شاید شرکت بیمه توسعه ورشکست شده باشد اما تمام تعهدات آن پابرجاست و به بیمه ایران واگذار شده است و خیالتان راحت هیچ شرکت بیمه ای نمی تواند حق بیمه گذار را بخورد.

بیمه ایران جبران خسارت خواهد کرد....

از آنجا که قرار نیست ماه پشت ابر بماند بالاخره رسانه ملی گزارشی ویدیویی در رد این مطلب منتشر کرد که من آن را به همه نمایندگان بیمه تقدیم می کنم.

 


نوشته شده در تاريخ جمعه نوزدهم تیر 1394 توسط مهدی شاهرودی

بر همه ی ما روشن است که آینده نگری می تواند گره گشای اصلی فرداهای دور یا نزدیک ما باشد.

اما به راستی ما ایرانی ها چقدر آینده نگریم.

مفهوم و ذات بیمه نزدیکی زیادی با این واژه(آینده نگری) دارد.

در این ماه برنامه های تلویزیونی بعد از مدت ها دوباره زنگ بیمه را در خانه هایمان به صدا درآوردند.

از برنامه ماه عسل گرفته (با تبلیغ بیمه سرطان) تا سریال پایتخت ، اگر قرار باشد سرسری از ماه عسل بگذریم پایتخت دیگر جای بحث دارد.

وقتی پای شرکت بیمه به سریال پایتخت کشیده می شود و آنجا هم در ذهن مخاطب القا می کنند که شرکت های بیمه قصد پرداخت خسارت ندارند ، هر چند که ممکن است که در پایان داستان شرکت غرامت را پرداخت کند و قصه به خوبی و خوشی تمام شود اما به راستی با این اشاره (عدم پرداخت غرامت شرکت بیمه) آیا به صورت نا خودآگاه و آرام آرام بدبینی ها نسبت به بیمه و عملکرد شرکت ها گسترده تر نخواهد شد...

 


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه یازدهم تیر 1394 توسط مهدی شاهرودی

کتاب «مسیر موفقیت در فروش بیمه» تالیف تونی گوردن و ترجمه‌ی حسام امامی، با پیشگفتاری از پرویز درگی از سوی انتشارات بازاریابی چاپ و منتشر شد.

 

تونی گوردن یکی از برجسته‌ترین و نام‌اشناترین افراد در عرصه‌ی فروش بیمه‌ی عمر است. او اکنون به عنوان یکی از بهترین و موفق‌ترین فروشندگان بیمه در دنیا شناخته می‌شود. 

 

این کتاب به شما می‌گوید که وی چگونه از حد متوسط خودش را به موفقیت رسانده است. فلسفه و برنامه‌ریزی‌های او و همچنین چگونگی سپری کردن روزهای کاریش، به‌خوبی بیان‌کننده‌ی راز موفقیتش است. او در این کتاب درباره ی تکنیکها، رازها و راهکارهای اساسی فروش خود و چگونگی استفاده و به‌کارگیری آنها توضیح داده و از همه مهمتر، جملات و کلمات کلیدی و کاربردی را که در جلسات ملاقاتش با مشتریان از آنها استفاده کرده تا مشتریان بالقوه را به مشتریان حقیقی تبدیل کند، برای خواننده بازگو می‌کند.

 

فهرست مطالب کتاب «مسیر موفقیت در فروش بیمه» به شرح زیر است:

 

فهرست مطالب:

فصل اول: سرآغاز

فصل دوم: اهدافی که باید به آنها برسیم

فصل سوم: توصیف شغل

فصل چهارم: چرخه‌ی خوشبختی

فصل پنجم: چه چیزی در یک اسم نهفته است؟

فصل ششم: سلام جرج

فصل هفتم: با چه کسی ملاقات کنیم؟

فصل هشتم: رویارویی با مشتری

فصل نهم: غلبه بر اعتراضات و بهانه‌های مشتریان

فصل دهم: فروش به صاحبان کسب‌و‌کار

فصل یازدهم: استقلال مالی

فصل دوازدهم: بیمه‌ی عمر

فصل سیزدهم: مالیات بر ارث

فصل چهاردهم: نهایی کردن فروش

فصل پانزدهم: چند نکته

فصل شانزدهم: پیش به سوی موفقیت

فصل هفدهم: موفقیت یک انتخاب است

 

علاقه‌مندان ‌‌برای اطلاع بیشتر و‌خرید این کتاب می‌توانند به نشانی فروشگاه اینترنتی www.marketingshop.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن: 71 و 66408251 تماس بگیرند.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه هفتم تیر 1394 توسط مهدی شاهرودی

 وقتی که دیگر دیر شده بود

یکی از دوستانم تعریف می کرد

اوایل سال 90 که وارد کار بیمه عمر شده بودم ، رفتم میان دوستان هم بازی دوران نوجوانی ام شروع کردم به توضیح دادن درباره ی فواید بیمه عمر.

یکی از آنها که بیشتر با هم صمیمی بودیم شروع کرد به مسخره کردن گفته هایم دو روز بعد همه آنها را دیدم و این بار مصمم تر برای آنها از فواید بیمه گفتم اما باز آن رفیقم مرا مسخره می کرد

و بعضی دیگر از مسخره بازی های او لذت می بردند . چون در یک محل زندگی می کردیم هر از گاهی آنها را می دیدم و حرف هایم را میزدم و خنده های تمسخر آمیز آنها را می شنیدم .

چند ماهی به همین روال گذشت تا اینکه یک روز در سر کوچیمان حجله ای گذاشته بودند وقتی جلوتر رفتم عکس آن رفیقی که دائم مرا مسخره می کرد را دیدم.

وقتی پرس و جو کردم فهمیدم او در دریا غرق شده است و از خود یک طفل شیر خوار و یک زن جوان به جا گذاشته است .

خیلی ناراحت شدم رفقا که مرا دیدند گفتند :

مهدی دیدی چه شد ؟

بله اما از یک چیز ناراحتم ، از دست خودم ناراحتم که چرا او را وادار نکردم بیمه عمر تهیه کند تا الان بتوانم حداقل 30/000/000 تومان کف دست خانواده اش بگذارم تا لااقل دغدغه مالی نداشته باشند.


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه چهارم تیر 1394 توسط مهدی شاهرودی