دعای فرج جزیره بیمه
جزیره بیمه
تبریک! شما بهترین جزیره دنیا را برای گردشگری انتخاب کرده اید

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

صفحات وبلاگ

.
پیشگوی جزیره بیمه

ضربات کابل ناپدری جان «امیرعلی» 5 ساله را گرفت
اطلاعاتی که نمایندگان بیمه هرگز فاش نمی کنند
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
پذیرش نویسنده در جزیره بیمه ( پر بازدیدترین وبلاگ بیمه در ایران)
.
عضویت رایگان در خبرنامه
تعرفه تبلیغات در قسمت برترین تبلیغات
دوپینگ فروش در بیمه
بیمه ی زندگی خوب؟
استخدام در استان قم
درباره ی مهدی شاهرودی
تبادل لینک بیمه

نظرسنجی

شما برای خواندن این مطلب حداکثر چه مقدار تمایل داشتید بپردازید؟
2000 تومان
3000 تومان
4000 تومان
5000 تومان
بیش از 6000 تومانجستجو

دوستان من

لوگوی ما
بیدبرگ

بر همه ی ما روشن است که آینده نگری می تواند گره گشای اصلی فرداهای دور یا نزدیک ما باشد.

اما به راستی ما ایرانی ها چقدر آینده نگریم.

مفهوم و ذات بیمه نزدیکی زیادی با این واژه(آینده نگری) دارد.

در این ماه برنامه های تلویزیونی بعد از مدت ها دوباره زنگ بیمه را در خانه هایمان به صدا درآوردند.

از برنامه ماه عسل گرفته (با تبلیغ بیمه سرطان) تا سریال پایتخت ، اگر قرار باشد سرسری از ماه عسل بگذریم پایتخت دیگر جای بحث دارد.

وقتی پای شرکت بیمه به سریال پایتخت کشیده می شود و آنجا هم در ذهن مخاطب القا می کنند که شرکت های بیمه قصد پرداخت خسارت ندارند ، هر چند که ممکن است که در پایان داستان شرکت غرامت را پرداخت کند و قصه به خوبی و خوشی تمام شود اما به راستی با این اشاره (عدم پرداخت غرامت شرکت بیمه) آیا به صورت نا خودآگاه و آرام آرام بدبینی ها نسبت به بیمه و عملکرد شرکت ها گسترده تر نخواهد شد...

 


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه یازدهم تیر 1394 توسط مهدی شاهرودی

کتاب «مسیر موفقیت در فروش بیمه» تالیف تونی گوردن و ترجمه‌ی حسام امامی، با پیشگفتاری از پرویز درگی از سوی انتشارات بازاریابی چاپ و منتشر شد.

 

تونی گوردن یکی از برجسته‌ترین و نام‌اشناترین افراد در عرصه‌ی فروش بیمه‌ی عمر است. او اکنون به عنوان یکی از بهترین و موفق‌ترین فروشندگان بیمه در دنیا شناخته می‌شود. 

 

این کتاب به شما می‌گوید که وی چگونه از حد متوسط خودش را به موفقیت رسانده است. فلسفه و برنامه‌ریزی‌های او و همچنین چگونگی سپری کردن روزهای کاریش، به‌خوبی بیان‌کننده‌ی راز موفقیتش است. او در این کتاب درباره ی تکنیکها، رازها و راهکارهای اساسی فروش خود و چگونگی استفاده و به‌کارگیری آنها توضیح داده و از همه مهمتر، جملات و کلمات کلیدی و کاربردی را که در جلسات ملاقاتش با مشتریان از آنها استفاده کرده تا مشتریان بالقوه را به مشتریان حقیقی تبدیل کند، برای خواننده بازگو می‌کند.

 

فهرست مطالب کتاب «مسیر موفقیت در فروش بیمه» به شرح زیر است:

 

فهرست مطالب:

فصل اول: سرآغاز

فصل دوم: اهدافی که باید به آنها برسیم

فصل سوم: توصیف شغل

فصل چهارم: چرخه‌ی خوشبختی

فصل پنجم: چه چیزی در یک اسم نهفته است؟

فصل ششم: سلام جرج

فصل هفتم: با چه کسی ملاقات کنیم؟

فصل هشتم: رویارویی با مشتری

فصل نهم: غلبه بر اعتراضات و بهانه‌های مشتریان

فصل دهم: فروش به صاحبان کسب‌و‌کار

فصل یازدهم: استقلال مالی

فصل دوازدهم: بیمه‌ی عمر

فصل سیزدهم: مالیات بر ارث

فصل چهاردهم: نهایی کردن فروش

فصل پانزدهم: چند نکته

فصل شانزدهم: پیش به سوی موفقیت

فصل هفدهم: موفقیت یک انتخاب است

 

علاقه‌مندان ‌‌برای اطلاع بیشتر و‌خرید این کتاب می‌توانند به نشانی فروشگاه اینترنتی www.marketingshop.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن: 71 و 66408251 تماس بگیرند.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه هفتم تیر 1394 توسط مهدی شاهرودی

 وقتی که دیگر دیر شده بود

یکی از دوستانم تعریف می کرد

اوایل سال 90 که وارد کار بیمه عمر شده بودم ، رفتم میان دوستان هم بازی دوران نوجوانی ام شروع کردم به توضیح دادن درباره ی فواید بیمه عمر.

یکی از آنها که بیشتر با هم صمیمی بودیم شروع کرد به مسخره کردن گفته هایم دو روز بعد همه آنها را دیدم و این بار مصمم تر برای آنها از فواید بیمه گفتم اما باز آن رفیقم مرا مسخره می کرد

و بعضی دیگر از مسخره بازی های او لذت می بردند . چون در یک محل زندگی می کردیم هر از گاهی آنها را می دیدم و حرف هایم را میزدم و خنده های تمسخر آمیز آنها را می شنیدم .

چند ماهی به همین روال گذشت تا اینکه یک روز در سر کوچیمان حجله ای گذاشته بودند وقتی جلوتر رفتم عکس آن رفیقی که دائم مرا مسخره می کرد را دیدم.

وقتی پرس و جو کردم فهمیدم او در دریا غرق شده است و از خود یک طفل شیر خوار و یک زن جوان به جا گذاشته است .

خیلی ناراحت شدم رفقا که مرا دیدند گفتند :

مهدی دیدی چه شد ؟

بله اما از یک چیز ناراحتم ، از دست خودم ناراحتم که چرا او را وادار نکردم بیمه عمر تهیه کند تا الان بتوانم حداقل 30/000/000 تومان کف دست خانواده اش بگذارم تا لااقل دغدغه مالی نداشته باشند.


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه چهارم تیر 1394 توسط مهدی شاهرودی

 

طرح سوال جالب یک نماینده بیمه از وبلاگ روان پاسخگو

سوال: باسلام.دختری 27 ساله و مجرد هستم.از سن 14 سالگی پدر و مادرم از هم جدا شدند و من و دو خواهرم با پدر زندگی میکنیم.از نظز زیبایی ظاهر خوبی دارم و دو سالی هست که دفتر بیمه دارم و یک نماینده بیمه هستم. من دو تا مشکل دارم اول اینکه تو این دو سالی که نمایندگی گرفتم نتونستم درامدی داشته باشم بطوریکه حتی اجاره ماهیانه مغازه رو هم تا حالا بابام داده و این خیلی منو اذیت میکنه چون بابام ی کارمند بازنشست درامد فوق العاده محدودی داره میدونم که بهش فشار میاد ولی هیچی نمیگه از طرفی هم هر وقت خواهرام چیزی بخوان و مثلا بابام بگه پول ندارم احساس گناه و عذاب وجدان دارم حس میکنم تمام این بدبختیا به خاطر منه دارم واسه همین اعتماد به نفسم خیلییی پایین اومده.احساس میکنم ی آدم بی عرضه هستم که به هیچ دردی نمیخورم.دوم اینکه هر کسی میاد واسه خواستگاری تا مسیله مامان و بابام رو میفهمه میره و پشت سرش هم نگاه نمیکنه دوست دارم ازدواج کنم ولی خواستگاری واسم شده ی عذاب وقتی میبینم خواستگارا میرن و دیگه بر نمیگردن تا چند بعد خواستگاری بد اخلاق و عصبی و گوشه نشین میشم.تو رو خدا بهم کمک و راهنمایین کنین واسه مشکلم. همش خوانوادم بهم میگن چقدر عصبی هستی. هر کی منو میبینه میگه چقدر لاغر شدی

پاسخ وبلاگ روان پاسخگو: سلام برشما. مسئله کاری شما که در بیمه است رو کاملا درک میکنم. در کار نمایندگی بیمه متاسفانه هم نمایندگی زیاد شده و هم شرکتهای خصوصی. و همه هم قسطی میخوان که نیاز به سرمایه دارد و برای امثال شما سخت است. افرادی مثل شما بسیارند. این از بی عرضگی شما نیست ولی اگر بتونید در بخش عمرو پس انداز مخصوصا با جذب بازاریاب های پورسانتی کار کنید کم کم رشد می کنید. یا با کارمندهای بیمه شهرتون هماهنگ کنید تا مشتریهایشان را بفرستند برای شما و درصدی بهشون بدید.

اما درباره ازدواجتون باید بگم شرایط شما در ظاهر سخت است ولی لازم است روی خودتون کار کنید. یعنی طوری باشید که اون بحث طلاق کمتر به چشم بیاد. من برنامه خوبی در این زمینه دارم که اگر مایل بودید از طریق بخش مشاوره با شما صحبت میکنم.

منبع:ravvan.rozblog.com


نوشته شده در تاريخ جمعه بیست و نهم خرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی

بسم الله الرحمن الرحيم

من نماينده بيمه ام .

همان شخصي كه نگرانم خانه ات اتش بگيرد يا گلگير ماشينت اماج تصادفي هولناك شود

من نماينده بيمه ام .

همان كسي كه تو وقت نداري تا چند لحظه با تو حرف بزنم وبگويم كه چه ريسك هايي اينده تو وخانواده ات را تهديد مي كند خوشبختي گم شده تو در اينده همان كلماتي كه من مي خواهم به تو بگويم وتو حتي يه وقت ديدار به من نمي دهي .

من نماينده بيمه ام .

همان فرشته نجاتي كه قبل از صدور بيمه نامه براي انباركالايت مرا پيش منشي و در دفتر مي نشاني ولي ساعت 12 شب كه جرقه برق انبارت را به خاكستر تبديل كرد در بين كاغذ پاره هاي يا دداشت هايت دنبال شماره من مي گردي در حالي كه به خودت زحمت نداده بودي انرا در گوشي ات سيو كني ....

من نماينده بيمه ام .

هزار سال برايت زندگي باد ولي فردا روزي كه خورشيد بدون تو بر خانواده ات طلوع كرد يك برگ كاغذ نوشته شده به نام بيمه عمر ادامه تحصيل فرزندت را تضمين مي كند وهمسرت را از كار كردن در خانه مردم براي امرار معاش معاف مي كند .روحت شاد وقرين رحمت باد يا دت است چقدر مرا كلاهبردار وشركتم را بي اعتبار ناميدي تا دست اخر از سر ترحم از من يك بيمه عمر خريدي امروز رفتم شعبه و به چهلمين روز وداعت نرسيده سرمايه عمرت را كه 200 ميليون وارزش بازخريدي بيمه نامه ات كه 300 ميليون بود را گرفتم وبه فرزند و همسرت دادم .

من نماينده بيمه ام .

همان كسي كه فرم پيشنهادت را سه بار بردم شعبه واصلاحيه خورد و چه منت ها از رييس شعبه وكارمند شركت كشيدم تا تو را تحت پوشش بيمه قرار دهم .فكر مي كني همه كارمزد من چقدر بود براي ان همه وقت گرفتن و ....باورت مي شود :50 هزار تومان

من نماينده بيمه ام....

منبع: ninisite.com


نوشته شده در تاريخ دوشنبه بیست و پنجم خرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه سیزدهم خرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی

نوشته زیر که در ادامه می خوانید نظر پرسنل فرودگاهی درباره بیمه تکمیلی می باشد که تهیه و استفاده کرده اند.

هرچند که این نوشته برای چند سال گذشته می باشد اما با ارتباطی که با نویسنده برقرار کردیم متوجه شدیم کوچکترین تغییری در کیفیت این نوع قرارداد ها رخ نداده است.

شاید خواندنش بدک نباشد.

من از بیمه متنفرم

   موضوع بیمه تکمیلی در چند سال اخیر به یکی از معضلات همکاران تبدیل شده است . اما امسال با تغییراتی که در قرار داد " بیمه ایران " صورت گرفت ، باعث افزایش شکایت ها گردید . شکایاتی که ناشی از بند های غیر منطقی قرارداد امسال می باشد . به عنوان نمونه :

 


نوشته شده در تاريخ دوشنبه یازدهم خرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، مستند بیمه رازی با موضوع معرفی انواع خدمات   بیمه ای در 10 قسمت، با حضور دکتر یونس مظلومی مدیرعامل شرکت و هنرپیشه محبوب سینما و تلویزیون آقای امیر حسین رستمی، دوشنبه شبها بین ساعت 20:00 الی 20:30 در 10 قسمت از شبکه دوم سیما پخش می شود.

، شرکت بیمه رازی با ساخت فیلم مستندی با مضمون معرفی انواع خدمات بیمه ای به دنبال بسط و ترویج بیمه با بهره مندی از مزایای رسانه ملی است .
مدیرروابط عمومی بیمه رازی دراین خصوص گفت: اجرای برنامه استراتژیک و تحقق اهداف متعالی بیمه رازی نیازمند طرح جامعی بود که بتواند ضمن شناسایی نیازهای بیمه ای آحاد جامعه ، بتواند مخاطبین بیشتری را پوشش دهد.
وی با یادآوری اینکه کمپین تبلیغاتی بیمه رازی از سال 93 کلید خورد ، ادامه داد:سعی شد دراین کمپین از تمام فضاهای اطلاع رسانی برای گروه های مختلف اجتماعی استفاده شود.
بهره مندی از مزایای صدا و  سیما ی جمهوری اسلامی ایران با توجه به مخاطبین بی شمارش یکی دیگراز برنامه ها ی بسته اطلاع رسانی بیمه رازی بود که به دنبال قراردادی با شبکه دو سیما آغازشد.
وی گفت: آحاد جامعه بیمه را از طریق بیمه های اجباری شخص ثالث و درمان می شناسند و معمولا اطلاعات درستی از مزایا و شرایط همین بیمه های اجباری و سایررشته ها ندارند.
او گفت: بیمه رازی درتهیه و ساخت فیلم مستند بیمه درنظر دارد ارتباط مستقیمی با مخاطبین برقرار کند تا ویژگی های انواع خدمات بیمه به صورت ملموس دراختیار مردم قرار گیرد.
مدیرروابط عمومی بیمه رازی گفت:  مستند بیمه رازی در 10 قسمت و با حضورآقای دکتر یونس مظلومی مدیرعامل شرکت و هنرمند سینما و تلویزیون امیر حسین رستمی، هر هفته، از شبکه دوم سیما پخش می شود.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه دهم خرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی

به راستی نمایندگان بیمه با چه منطقی از شرکت و خدمات بیمه خود دفاع می کنند؟

دو شاگرد از استاد خود پرسیدند:

منطق چیست؟

استاد گفت:

دو مرد پیش من می آیند ، یکی تمیز و دیگری کثیف ، من به آنها پیشنهاد می کنم حمام کنند،

شما فکر می کنید کدامیک این کار را انجام دهند؟


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه هفتم خرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی

اهل شاهرودم من

پیشه ام بیمه گریست

گاه گاهی به خیالم شهریست

و در آن شهر خیالی مردم

همه بیمه دارند

و دگر جای پشیمانی نیست

و در این شهر سرافرازی من ، آدم ها

سر هر پیچ و گذر - سر هر حادثه ای

و به هر شدت و ضرب

هوس چیدن برگی از ثالث خودرو دارند

و منم

غم بیمه دارم

خود بیمه ولی هیچ


نوشته شده در تاريخ سه شنبه پنجم خرداد 1394 توسط مهدی شاهرودی